کلیات اصول حاکم بر آیین‌نامه ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی دانشگاه تصویب شد

اعضای شورای‌عالی انقلاب فرهنگی کلیات اصول حاکم بر آیین‌نامه ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها را به تصویب رساندند و مقرر کردند جزئیات آن در جلسات آتی شورا مورد بررسی شود.

کلیات اصول حاکم بر آیین‌نامه ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی دانشگاه تصویب شد

به گزارش گروه سیاسی چهل ستونه، در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی که عصر امروز سه‌شنبه به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، کلیات اصول حاکم بر آیین‌نامه ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی به تصویب اعضا رسید و مقرر شد جزئیات آن در جلسات آتی شورا مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین در جلسه امروز اعضای شورای‌عالی انقلاب فرهنگی با ادامه فعالیت محمدحسین ساعی به عنوان نماینده این شورا در هیأت نظارت بر مطبوعات به مدت 2 سال دیگر موافقت کردند.

تصویب نهایی 5 مصوبه شورای معین از جمله «ارتقای صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به بنیاد ملی علم ایران»، «نظام‌نامه سنجش و پذیرش دانشجوی متعهد خدمت در وزارت آموزش و پرورش»، «آیین‌نامه جذب و پرورش استعدادهای برتر ملی در حوزه‌های مختلف هنری و علمی و ورزشی» و «اصلاح آیین‌نامه تشکیل هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» از دیگر مصوبات جلسه امروز شورای عالی انقلاب فرهنگی بود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید