برگزاری جشنواره فیلم کوتاه آموزشی از سوی آبفا البرز

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از برگزاری جشنواره فیلم آموزشی ۶۰ ثانیه ای در گروه سنی ۶ تا ۱۲ سال با هدف ترویج فرهنگ مصرف آب و حفاظت از محیط زیست در سطح استان خبر داد.

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه آموزشی از سوی آبفا البرز

حمیدرضا نامداری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، در این خصوص گفت: با توجه به شرایط حساس کنونی و بحران موجود به دلیل کاهش چشمگیر نزولات جوی و منابع آبی کشور‌،باید توجه جامعه را به مواردی همچون نقش مهم اولیاء،معلمان و بویژه دانش آموزان بعنوان آینده سازان کشور در مدیریت مصرف آب جلب کرد. 

مدیر عامل آبفا البرز افزود: بر این باوریم که تنها راه نجات کشور از بحران کنونی، صرفه جویی و کاهش مصرف آب در سطح جامعه است. اگر تلاش کنیم تا در بخش خانگی پنج درصد و در سطح ادارات بیست و پنج درصد کاهش مصرف آب را رقم بزنیم، میتوانیم سالانه از توسعه غیر اصولی تاسیسات آب و فاضلاب و برداشت بی رویه آب جلوگیری کنیم.

وی در ادامه گفت: این جشنواره با هدف توجه بیشتر افکار عمومی به موضوع حفاظت از منابع آبی و محیط زیست اجرا می‌شود.

نامداری در ادامه با اشاره به موقعیت استان البرز آن را یکی از مهاجر پذیرترین استانهای کشور خواند و به افزایش جمعیت یکصد و پنجاه هزار نفری سالانه این استان اشاره کرد.

مدیرعامل آبفا استان البرز از ضرورت تعامل و همیاری تمامی دستگاه های اجرایی، سازمان‌ها و ارگان‌ها در ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب سخن گفت و در این خصوص اظهار کرد: جشنواره فیلم کوتاه در آستانه چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با همکاری و مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز و اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز از تاریخ بیست و پنجم دیماه تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید