آخرین وضعیت برگزاری بازی های لیگ را اینجا ببینید

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: طبق آیین نامه ما نمی توانیم دیدارهای بیش از ۳ هفته پایانی مسابقات را همزمان برگزار کنیم و باید ببینیم شرایط تیم ها به چه گونه خواهد بود.

آخرین وضعیت برگزاری بازی های لیگ را اینجا ببینید

به گزارش چهل ستونه؛ سهیل مهدی در نشست خبری و در رابطه با برگزاری جلسه با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ابتدا باید از مهدی تاج بابت حضور در این جلسه تشکر کنم. موارد مرتبط با برگزاری مسابقات را همواره با رئیس و دبیر سازمان لیگ در میان می‌گذاریم و در تلاش هستیم تا مسابقات فصل آینده را بهتر از امسال برگزار کنیم؛ از این رو نکاتی که به صورت کلان، مدنظر رئیس فدراسیون و سازمان لیگ بود به گمانه گذاشته شد و مسائل مهم آن به ما ابلاغ شد و موظف هستیم تا برنامه‌ریزی‌های خود را دقیق‌تر کنیم تا انشاالله فوتبال بهتری را در کشور شاهد باشیم.

به نقل از مهر او در پاسخ به این سوال که چرا از ابتدا دستورالعمل به باشگاه‌ها رسانه‌ای نمی‌شود تا مانع از ایجاد حاشیه شود، تصریح کرد: همه دستورالعمل‌ها را به باشگاه‌ها اعلام می‌کنیم. سازمان لیگ وظیفه‌ای دارد که آن هم مواردی است که باید در طول فصل باید به آن پرداخته شود مانند دستورالعمل رنگ پیراهن تیم‌ها و مسائل مهم را به باشگاه‌ها یادآوری می‌کنیم. امسال هم کمیته تدوین و مقررات دستورالعملی را بابت تفاضل گل برای جایگاه تیم‌ها در جدول در نظر گرفته که یک بار در ابتدای فصل و یک بار در ماه آبان به باشگاه‌ها ابلاغ کردیم. به وجود آورده چالش سازمان لیگ نبوده است و در رسانه‌ها به این موضوع پرداخت شد.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ در خصوص برگزاری بازی سوپرجام گفت: بازی سوپر جام در این فصل خواهیم داشت. کنفدراسیون فوتبال آسیا امسال تقویم فشرده‌ای بابت برگزاری دو لیگ نخبگان و لیگ قهرمانان آسیا ۲ در نظر گرفته است. ما هنوز نتوانسته‌ایم برای فصل آینده برنامه‌ریزی کنیم و تلاش خواهیم کرد تا پیش از آغاز فصل بیست و چهارم، مسابقه سوپرجام را برگزار کنیم.

مهدی در پاسخ به سوالی در خصوص فضای میکسدزون ورزشگاه‌های لیگ برتر تصریح کرد: امسال در تمامی ورزشگاه‌های برگزاری مسابقات لیگ برتر، محل میکسدزون را تهیه کردیم، به عنوان مثال فضای میکسدزون ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر یکی از بهترین‌ها در ایران است که محل رفت و آمد اتوبوس تیم‌ها نیز است. اما ساختار ورزشگاه تختی آبادان به گونه‌ای است که ما فضای کافی برای ایجاد میکسدزون را نداریم و با اینکه فضا کوچک است زمانی که دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس در این ورزشگاه بازی دارند، از این فضای کوچک به خوبی استفاده نمی‌شود و برای سال آینده تلاش می‌کنیم تا شرایط بهتری را برای اصحاب رسانه فراهم کنیم.

او در خصوص برگزاری همزمان بازی‌ها در هفته‌های پایانی لیگ برتر گفت: طبق قانون، حداکثر دیدارهای ۳ هفته پایانی را می‌توانیم همزمان برگزار کنیم. اگر روند مسابقات به همین گونه پیش رود و دو تیم پرسپولیس و استقلال تا هفته پایانی مدعی قهرمانی باشند ما تمام تمهیدات را اندیشیده‌ایم تا مراسم برگزاری جشن قهرمانی را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

257 251

دیدگاهتان را بنویسید